Yayınevleri

Yazar & Çizerler

Yazar & Çizer bulunamadı

Haber bülteni

AKAD BASIN YAYIN LTD. ŞTİ.

AKAD Basın Yayın Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında ''Kitabı Dostlarına Ulaştıran Kuruluş'' ilkesiyle kurulmuş olup, kuruluşundan itibaren, Araçlı Kültür Elçileriyle Anadolu’nun il, ilçe, kasaba en ücra köy ve mezralarına kadar kitabı dostlarına ulaştırmaya çalışmaktadır.

AKAD Basın Yayın Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti. yayıncılık alanında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizin bir kuruluşu olan Yeryüzü yayınevi 1997 kurulmuş olup Türkiye Yayıncılar Birliğinin 350 no'lu üyesidir. Yeryüzü yayınevi tarafından, Yeryüzü Dünya Klasikleri Dizisi 25 Kitap, Yeryüzü Türk Edebiyat Klasikleri 25 Kitap, Yeryüzü Psikoloji Dizisi 21 Kitap, Yeryüzü Felsefe Dizisi 16 Kitap, Yeryüzü Dünya Çocuk Klasikleri Dizisi 30 Kitap, Yeryüzü Anadolu Genç Çocuk Klasikleri Dizisi 30 Kitap, Yeryüzü Yönetim Dizisi 30 Kitap, Yeryüzü Mitolojik ve Tarihsel Roman Dizisi 15 Kitap ve (Mem’u Zin Filmi VCD’si Hediye) Yeryüzü Mutluluk ve Başarı Dizisi 15 Kitap (NLP’yi Öğrenme VCD’si Hediye) Yeryüzü Öğretmen Dizisi 16 Kitap ( İlk Öğretim 1,2,3,4,5 Staj Dosyası CD'si Hediye) Ayrıca Bazı Güncel Kitaplarda Yayınevimiz tarafından yayınlanmıştır.
Yukarıda adı geçen kitap dizileri, yayınevimiz tarafından değişik dillerden Türkçe ’ye çevrilerek, ayrıca Türkiye’deki değişik üniversite hocalarının çalışmaları sonucu hazırlanmıştır. Yeryüzü Yayınevi yayıncılık alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

AKAD EĞİTİCİ OYUNCAK

Akad Eğitici Oyuncak Eğitim Araçları ise, 2007 Yılında Kreş, Anaokulu, Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ayrıca diğer okul öncesi kurumların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, kendi üretim atölyesinde, eğitici materyallerle üretime başlamıştır.
Kurumumuz Türkiye deki Okul Öncesi Eğitiminin İhtiyaçları Doğrultusunda, bu alandaki eğitim faaliyetlerine her yıl kendini yenileyerek devam etmektedir.


                                         AKAD Basın Yayın Ltd.Şti.
                                          Yönetim Kurulu Başkanı
                                                Bedirhan AKAD